قوانین سایت و خدمات

قوانین مجموعه دید

مجموعه دید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مرتبط با حوزه فینتک و اطلاعات دیجیتال و آنلاین است.

 

اهم قوانین مجموعه دید به شرح زیر است:

  1. کاربر موظف است که با شماره موبایل متعلق به خود در سایت دید ثبت نام نماید و هرگز از حساب و شماره دیگران استفاده نکند. طبیغتا مجموعه دید در صورت احراز خلاف این مورد حق دارد حساب کاربر را مسدود نماید.
  2. کاربر با درج شماره موبایل و کد احراز پیامکی تمامی مسئولیت حساب کاربری خود را میپذیرد.
  3. کاربر موظف است در نگارش و ارسال متون و تصاویر دقت نماید تا قوانین جمهوری اسلامی ایران نقض نگردد. ارسال محتوای غیر مرتبط و نامناسب و یا تصاویر بدون دارای مورد اخلاقی و اسلامی ممنوع است و در صورت مشاهده حذف خواهد شد.
  4. هر کاربر یک صفحه اختصاص به خود میتواند ایجاد کند که در آن شغل و خدمات خود را معرفی نماید و مجموعه دید در حفظ اطلاعات و حساب کاربری تمام تلاش خود را خواهد نمود تا با ایحجاد بستر مناسب به رشد و توسعه کسب و کار ها کمک نماید.
  5. هر کسب و کار میتواند بینهایت پست و مطلب و محصول در دید ثبت نماید که پس از تایید کارشناسان منتشر میشود. کاربر تمامی مسئولیت محصول و مطلب را میپذیرد و متعد میشود تا مطالب خارج از حدود شرغی و قانونی را در سایت منتشر نکند.
  6. کسب و کارهایی نظیر فروش حیوانات و کسب و کارهایی که از نظر عموم جامعه وجهه خوبی ندارند در دید قابل ثبت نیستند.
  7. مجموعه دید صرفا نمایش دهنده کسب و کار و محصولات آن است و هیچ مسئولتی در قبال نوع کالا و خدمات و اصالت فروشنده ندارد.
  8. فروش محصول به شرط بازدید در محل خریدار و فروشنده مجاز است و مجموعه دید هرگونه معامله آنلاین را تایید نمیکند. قبل از واریز هرگونه وجهی از اصلالت کالا و فروشنده به صورت حضوری مطمئن شوید و مجموعه دید در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد.
Top